Kilka słów o marce Nuva

1/3

Kilka słów o marce NUVA

NUVA – ręcznie szyte, kolorowe tekstylia dla dzieci i rodziców

Zaczęło się… od miłości

Marka NUVA istnieje od 2014 roku. Właścicielką firmy, a także jej sercem i motorem napędowym jest Aleksandra Grzelczyk. Posiada dużą wiedzę i wykształcenie związane z techniką odzieżową. Szycie lekkie jest jej pasją, którą chce dzielić się z innymi, dając w ten sposób maluchom i rodzicom piękne, a zarazem pełne przytulności tekstylia.

Działalność Nuva rozpoczęła się w momencie pojawienia się nowego członka rodziny. To właśnie wtedy powstały prototypy wysokiej jakości kocyków, poduszek,  maskotek, akcesoriów do łóżeczka i do zabawy.

Tekstylia od NUVA wyróżniają się tym, że stworzone są z bezpiecznych, hipoalergicznych i w większości polskich materiałów. Szyte są w 100% ręcznie: od etapu krojenia po dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykończenia. Nie mają żadnych elementów, które mogłyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić dziecku – wszystkie projekty są testowane także pod kątem potencjalnie niebezpiecznych sytuacji, które mogą wydarzyć się na co dzień.

Dwie ważne wartości – miłość do dzieci i dbałość o środowisko – przekładają się na filozofię firmy. W świecie tzw. fast fashion rodzice i ich pociechy zasługują na produkty, które przetrwają dłużej, niż jeden sezon. Ulubiony kocyk czy ukochany miś, wszędzie towarzyszące maluchowi, miętoszone i całowane po tysiąckroć rękami i ustami ubrudzonymi czekoladą, będą tak samo miękkie i kolorowe nawet po wielu praniach. Gdy dziecko zostawia za sobą świat dziecięcych spraw, jego poduszki, przytulanki, koce czy kołderki mogą dostać drugie życie. Wysokiej jakości i niezwykle trwałe będą służyć jeszcze długo jego rodzeństwu, kuzynom, a po długich latach także zwierzętom..

W NUVA istotna jest także rozmowa. To klient jest najważniejszy w całym procesie zamówienia, dlatego może w każdej chwili skontaktować się  z firmą, opowiedzieć o swoich potrzebach i oczekiwaniach. NUVA daje możliwość personalizacji swoich produktów – od wyboru materiałów i wzorów, po haft z imieniem, datą czy sentencją. Sprawia to, że przedmioty – szczególnie te podarowane młodej mamie czy maluchowi, który dopiero co pojawił się w rodzinie – już zawsze będą przywodzić wspomnienia tych pełnych nadziei i radości momentów…

aktualności