NUVA – ręcznie szyte miękkie kocyki

1/3

NUVA – ręcznie szyte miękkie kocyki i tekstylia na zamówienie

Jak okazać miłość nowemu członkowi rodziny? Idealnym sposobem będzie piękny, miękki i wysokiej jakości kocyk, kojarzący się z ciepłem i miłością. Szczelnie opatulający noworodka, a później bezszelestnie osłaniający drzemiącego starszaka będzie wiernym towarzyszem jego dzieciństwa… Czytaj więcej. 

NUVA daje możliwość wyboru tkaniny i jej designu z szerokiego katalogu materiałów. Do wyboru jest mięciutki VELVET, uroczy i ciekawy w dotyku polar MINKY oraz uniwersalna, hipoalergiczna i przepiękna BAWEŁNA. Wybierając materiały z szerokiej gamy kolorystycznej wartko kierować się gustem dziecka i rodziców, wystrojem pomieszczenia albo stworzyć własny, wyjątkowy projekt!

Produkty marki NUVA wyróżniają się na rynku tekstyliów wysoką jakością – zarówno użytych materiałów, jak i wykonania. Są szyte w 100% ręcznie, z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół, szew i wykończenie.

Udoskonalane przed wprowadzeniem do sprzedaży prototypy, używane najpierw na co dzień przez dorosłych i małych testerów, pozwoliły na stworzenie zarówno przyjemnych w dotyku i dla oczu, jak i funkcjonalnych tekstyliów.

Produkty do skomponowania