Kilka słów o marce Nuva

1/3

Nuva to nowa polska marka artykułów dla dzieci. Powstała przypadkiem, ale nic co się potem działo nie było przypadkowe. Fascynacja światem dziecka, cudownie intuicyjnym, pozornie prostym, a jednak tak złożonym, zmieniającym  perspektywę, radosnym i nie znającym kompromisu, pozwoliła stworzyć projekty jedyne w swoim rodzaju.

Wierzymy że w świecie Fast fashion Ty i Twoje dziecko zasługujecie na produkt który przetrwa więcej niż jeden sezon. A ulubiony kocyk który Twoje dziecko nosi ze sobą wszędzie, czy ukochany miś, całowany po tysiąckroś ustami z czekolady, będzie tak samo miękki i kolorowy po wielu praniach.

Tu nie ma miejsca na bylejakość. Produkty Nuva są szyte w pojedynczych egzemplarzach, z najlepszych, oryginalnych materiałów, z dbałością o każdy szczegół, nie jest to produkcja taśmowa, ani nisko-seryjna, każdy z naszych produktów jest jedyny i niepowtarzalny.

Oferujemy wysokiej jakości produkty oraz niebanalne wzory materiałów, które możesz dowolnie komponować. Tylko u nas masz okazję zaprojektować swój własny kocyk, poduchę, pufę. Ty wybierasz kolory i wzory. My szyjemy dla Ciebie, z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół.

Nuva to projekty najwyższej jakości dla najbardziej wymagających klientów.

Aby stworzyć swój własny niepowtarzalny projekt, należy kliknąć w wybrany produkt do skomponowania, a następnie w plusik przy materiałach. Rozwinie się lista dostępnych tkanin, z której można wybrać interesujące nas wzory i kolory. Następnie zatwierdzamy zamówienie i postępujemy analogicznie jak przy zakupie produktów gotowych.

aktualności